Çorum Ulaşım

Çorum Otobüs Saatleri
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30.2 MB
  • Version 1.2.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Asis Elektronik
Çorum Ulaşım uygulaması ile şehir içi ulaşımınız kolaylaşıyor. Uygulama sayesinde şehir içi otobüs saatlerini görebilir ve otobüslerin rotasına bakabilirsiniz.

Çorum Ulaşım uygulaması ile çorum özel halk otobüslerini takip edebilirsiniz. Halk otobüslerinde kullandığınız kartların bakiyesini kontrol edebilir veya size en yakın kart dolum merkezine bakabilirsiniz. Bineceğiniz otobüsün ücretine bakabilir ona göre karta yükleme yapabilirsiniz. İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu bilgiyi ise içinde barındıran uygulama sayesinde Hatların hareket saatlerine dair bilgi edinebilirsiniz.

Otobüsüm nerede bölümü ile otobüsünüzü seçebilir ve hat üzerindeki otobüslere bakabilir araç durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bakiye Sorgula özelliği ise en çok kullanılan araçlardan birisi. Bu özellik sayesinde kartınızda kaç tl kaldığını görebilir ona göre yükleme yapabilirsiniz. Akıllı durak teknolojisi ile bulunduğunuz duraktaki qr kodu veya durak üzerinde yazan ismi girerek durak'a uğrayacak otobüsleri ve kaç dakikada orada olacağını görebilirsiniz. Harita üzerinden otobüsün geçtiği yerleri görebilir ve hedefinize en kısa hatdan ulaşabilirsiniz. Aynı harita üzerinden kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Çorumlular ulaşımda rahatlığa erişebilir otobüs ile ilgili sorunlarını ortadan kaldırabilirler. Uygulamanın bir kötü yönü ise hat isimlerinin çok karışık ve sıralamanın karışık olması bunun dışında bir sorun gözükmüyor. 

 

Daha Fazla Göster
Çorum Ulaşım indir
DİĞER SÜRÜMLER